ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی Kill Shot Virus یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن می باشد که در آن باید به نبرد با زامبی هایی بروید که سطح شهر را گرفته اند و هر کسی را که سر راهشان قرار می گیرد نابود می سازند. این بازی هیجان بالایی دارد و شما باید به کمک تیم خود در موقعیت های مناسبی قرار بگیرید و سپس با شلیک کردن به زامبی ها با استفاده از تفنگ هایی که در اختیار دارید آن ها را از بین ببرید و اجازه ندهید به سمت شما و تمیتان بیایند. اگر شما نیز ار علاقه مندان به بازی های اکشن و نبرد با زامبی ها باشید Kill Shot Virus می تواند از گزینه های خوب برای شما باشد.

Kill Shot Virus

بازی God of Era: Epic Heroes War یک بازی جذاب و سر گرم کننده در سبک بازی های اکشن می باشد که در این بازی شما وظیفه دارید تا سر زمینتان و دنیا را از دست دشمنان آزاد کنید، قدرت های جادویی به دنیا آمده است و دارد مردم را از بین می برد و باید کسی باشد تا بتواند جلوی این سحر و جادو ها ایستادگی کند و با از بین بردن آن ها دنیا را به حالت عادی خود بر گرداند. قهرمانان زیادی در بازی God of Era: Epic Heroes War وجود دارد شما نیز قهرمان خود را انتخاب کنید و به مبارزه با این دشمنان بپردازید و با شکست دادن آن ها به هدف خود نزدیک تر شوید.

God of Era: Epic Heroes War

بازی Overdrive – Ninja Shadow Revenge یک بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور در سبک بازی های اکشن می باشد که در این بازی شما نقش یک نینجای حرفه ای را خواهید داشت که از هنر های رزمی فوق العاده بالایی بهره می برد. این نینجا در قرن بیستم زندگی می کند و در این زمان ربات هایی فلزی به جا های مختلف دنیا یورش برده اند و در حال نابودی دنیا و آسیب و آزار رساندن به مردم می باشند. در این زمان نینجا تصمیم می گیرد با شمشیر خود به مبارزه با ربات ها برود و با از بین بردن آن ها دوباره آرامش و زندگی را بین مردم دنیا به جریان بیندازد. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های اکشن باشید بازی Overdrive – Ninja Shadow Revenge می تواند یکی از گزینه های خوب برای شما باشد.

Overdrive – Ninja Shadow Revenge

بازی The Pirate: Caribbean Hunt یک بازی بسیار زیبا در سبک بازی های اکشن می باشد که در آن شما نقش کاپیتان را ایفا می کنید و باید کشتی های جنگی خود را آماده کرده و به نبرد با دشمنان خود در دریا ها بروید. در این بازی شما باید با حمله و یورش به دیگر کشنی های موجود در دریا آن ها را غارت کنید و گنجینه ها و لوازم با ارزش آن ها را بردارید تا با جمع آن ها و اضافه تر شدن امتیازتان بتوانید کشتی های خود را ارتقا دهید. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های دریایی اکشن باشید قطعا بازی The Pirate: Caribbean Hunt می تواند بهترین بازی برای انتخاب شما باشد.

The Pirate: Caribbean Hunt

بازی Fist of Rage: 2D Battle Platformer یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن می باشد که در آن شما نقش کاراکتر اصلی بازی به نام ددی Deddy را بازی می کنید. ددی یک رزمی کار کار فوق العاده حرفه ای می باشد که با بالا رفتن سنش باز نشسته شده است. در طول این مدت و گذشته خود ددی کمی کار های نا درست انجام داده است که از آن ها زجر می کشد. از این رو ددی دنبال فرستی می باشد تا خود را از گذشته فراری داده و دوباره زندگی خود را از نوع بسازد و شادابی و سر حالی همیشگی خود را دوباره به دست بیاورد.

Fist of Rage: 2D Battle Platformer

بازی اندروید Bloons Supermonkey 2 به فارسی بازی اندروید بالون سوپرمانکی ۲ ، آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Bloons Supermonkey 2 برای اندروید در سبک بازی اکشن از شرکت بازی سازی ninja kiwi برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و تولید شده است! و در سایت گیم سیب به صورت رایگان و با لینک مستقیم برای شما قرار داده ایم! این بازی تا الان بیش از ۵۰ هزار بار برای گوشی های و تبلت های اندروید دانلود شده و بر روی آنها نصب شده است .

Bloons Supermonkey 2

Slither.io به فارسی بازی اندروید استراتژی اسنیک غلتیدن ، آخرین نسخه آن در بازی اندروید را برای گوشی های موبایل و تبلت اندروید با لینک مستقیم قرار داده ایم ، شما به عنوان یک مار کوچک که به دویدن ادامه میدهد، بازی خواهید کرد.وظیفه ی شما این است که نقطه های رنگی صحنه را بگیرید تا رشد کنید و کشیده شوید.شما مجاز نیستید که به مار دیگری برخورد کنید اگر به مار دیگری اصابت کنید، نابود خواهید شد و به نقطه های پوسته پوسته (برفکی) تبدیل می شوید که ممکن است توسط بازیکنان دیگر خورده شوند و مجبور می شوید که از مار کوچک شروع کنید. اگر تا به حال بازی قدیمی مار بازی را انجام داده باشید این بازی شبیه به آن می باشد. اما تفاوت این بازی این است که ما به صورت آن لاین در مقابل افرادی در دنیا بازی می کنیم.

بازی اندروید Metal Squad به فارسی بازی اندروید جوخه فلزی ، که آخرین آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Metal Squad برای اندروید که در سبک بازی اکشن توسط شرکت بازی سازی Sora Game برای گوشی ها و تبلت های اندروید طراحی و تولید شده است بازی Metal Squad که به صورت اختصاصی برای گوشی های اندروید تولید شده است مانند بازی معروف Metal Slug کنسول سونی است با این فرق که با کیفیت فوق العاده و اچ دی با گیم پلی زیبا طراحی و ارائه شده است این شاید کپی آن بازی معروف باشد ولی Metal Squad به صورت حرفه تولید شده است و اصلا کپی کورکورانه ای نیست و برای خودش منحصر بفرد است و ویژگی های خودش را دارد.

Metal Squad

بازی Clash Of Robots یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز در سیک بازی های اکشن می باشد که در آن شما باید پا به دنیای ربات ها بگذارید در آن هر رباتی را که سر راه شما قرار می گیرد شکست داده و پیروز شوید. در دنیای Clash Of Robots جنگی به راه افتاده است و تمامی ربات ها با یک دیگر در حال جنگ برای انتخاب قهرمان و پادشاه خود هستند که شما نیز در میان این ربات قرار دارید و باید تمام تلاش خودتان را بکنید تا در این نیرد ها پیروز میدان نبرد را پشت سر بگذارید. این بازی از جمله بازی های محبوب و پر طرفدار دسته بندی خود می باشد که توانسته است تا کنون جایگاه قابل توجهی را برای خود به دست آورد.

Clash Of Robots

بازی اندروید MARVEL Avengers Academy به فارسی بازی اندروید انتقام جویان مارول ، آخرین نسخه این گیم  را قرار داده ایم ، دانلود بازی MARVEL Avengers Academy برای اندروید ،  را برای گوشی های موبایل و تبلت اندروید با لینک مستقیم قرار داده ایم ،انتقام جویان شگفت انگیز را تجربه کنید در حالی که آن را قبلاً هرگز ندیده اید. سوپر قهرمان آکادمی نهایی را بسازید و در حالی که شخصیت انتقام جوی محبوب شما به عنوان یک دانش آموز ابر قدرت ، قدرت خود را توسعه میدهد و فکر و بررسی می کند، بازی کنید. امروز ثبت نام کنید و قهرمان شوید. دوباره هیدرا در آن است. در پرتو حمله ی اخیر که S.H.I.E.L.D را شکست داد، مدیر (کارگردان) نیک فیوری آکادمی انتقام جویان را یافته است.

MARVEL Avengers Academy

Shadow Fight 2 به فارسی دانلود بازی اندروید اکشن مبارزه سایه ها ، آخرین نسخه این بازی اندروید را برای گوشی های موبایل و تبلت اندروید با لینک مستقیم قرار داده ایم ، جنگ سایه ترکیب ناخن خایی RPG و جنگ کلاسیک است. این بازی به شما اجازه می دهد که شخصیت خود را با سلاح های کشنده و مخرب بی شمار مجهز و مجموعه زرهی کمیاب و چندین تکنیک هنری انیمیشن زندگی مانند مجهز کنید.

Shadow Fight 2

بازی The Phenomenon یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب در سبک بازی های ترسناک و اکشن می باشد. شما باید در این بازی به جای شخصیت Barry Nellan (بری نلان) ایفای نقش کنید و به زندانی که به تازگی در آن اتفاق های عجیبی رخ داده و صدای ترسناکی از آن می آید بروید، این صدا و اتفاقات مردم شهر و اطراف را ترسانده است و شما برای شناسایی و آگاهی از این اتفاق مامور شده اید تا به داخل زندان رفته و پرده از اسرار آن بردارید. شما نیز اگر از علاقه مندان به بازی های ترسناک باشید The Phenomenon می تواند از گزینه های بسیار خوب برای بازی کردن برای شما باشد .

The Phenomenon

بازی اندروید Aliens Drive Me Crazy به فارسی بازی اندروید بیگانگان ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Aliens Drive Me Crazy برای اندروید در سبک بازی های اکشن  که توسط استودیو بازی سازی Rebel Twins برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در کافه بازار  عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز ۴٫۲ از ۵ داده شده است. بازی فوق‌العاده زیبا و پر طرفدار و محبوب از جمله ان دسته بازی هایی است که طراحی و گیم پلی ان به صورتی ساخته شده است که بازیکنان و کاربران اندرویدی به صورت ناخوداگاه به ان  جذب و مجذوب ان میشوند.

Aliens Drive Me Crazy

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res