ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free یک بازی جذاب و زیبا در سبک بازی های شبیه سازی می باشد که در آن شما باید مشغول ساخت شهر خود باشید تا با بزرگ تر شدن و بهتر شدن آن مردمانی از جای های دیگر به شهر شما بیایند و رونق شهر را بیشتر کنند. این بازی زیبا و فوق العاده محبوب در واقع در سبک بازی ماین کرافت می باشد و گرافیک بازی چارخانه ای و بلوک به بلوک می باشد. درون بازی به جز مردم حیوانات دیگری نظیر سگ و گربه نیز وجود دارند که در جای جای شهر پرسه خواهند زد. اگر از علاقه مندان به بازی های شهر سازی باشید بازی Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free می تواند از بهترین انتخاب های شما باشد.

Block Craft 3D: Building Simulator Games For Free

بازی Ultimate Dog Simulator یک بازی جالب و متفاوت از زندگی سگ های می باشد که در سبک شبیه سازی ساخته شده است. در این بازی شما باید از میان سگ های مختلف با نژاد های متفاوتی مثل German، Labrador، Beagle و Dalmatian وجود دارد یکی را انتخاب کنید و پا به دنیای واقعیت بگذارید. بازی Ultimate Dog Simulator کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و با قیمت ۰٫۹۹ دلار به فروش گذاشته شده است که ما آن را خریداری کرده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم و قطعا این بازی می تواند یکی از بازی های خوب در سبک شبیه سازی باشد و گیمر هایی را که به بازی های شبیه سازی مانند بازی The Tiger online simulator علاقه مند هستند را برای ساعت های متوالی سر گرم کند.

Ultimate Dog Simulator

بازی Linda Brown: Interactive Story یک بازی متفاوت و در عین حال بسیار سر گرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی می باشد. در این بازی جذاب شما کنترل زندگی و سر نوشت لیندا براون را در دست دارید و می توانید با هر حرکتی سر نوشت او را رقم زده و اتفاقات جدیدی را پیش روی لیندا براون قرار دهید. در بازی Linda Brown: Interactive Story شما می توانید تصمیم بگیرید که در هر لحظه چه کاری انجام دهید، به کجا بروید و با چه کسانی ملاقات داشته باشید. به طور کل در این بازی زیبا که همانند بازی Infinite Flight Simulator در سبک بازی های شبیه سازی می باشد شما آزادید تا تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید و یا از آن دوری کنید.

Linda Brown Interactive Story

بازی Food Court Fever: Hamburger 3 یک بازی بسیار زیبا در سبک بازی های آشپزی و مدیریت رستوران می باشد که در آن شما نقش یک آشپز حرفه ای را ایفا می کنید و باید با پخت غذا های لذیذ مشتری هایی را که به رستورانتان می آیند را راضی نگهدارید، بازی در همین پخت غذا خلاصه نمی شود بلکه باید حواس جمعی داشته باشید تا مشتری ها هر در خواستی که دادند به سرعت به دستشان برسد. بازی Food Court Fever: Hamburger 3 نیز همانند بازی Rising Super Chef در سبک بازی های مدیریت رستوران و آشپزی می باشد که می توانید آخرین نسخه منتشر شده آن را با یک کلیک با لینک مستقیم دریافت کنید.

Food Court Fever Hamburger 3

بازی اندروید Infinite Flight Simulator به فارسی بازی اندروید شبیه ساز پرواز ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، دانلودبازی Infinite Flight Simulator برای اندروید ، این بازی شبیه ساز هواپیما توسط استودیو Flying Development Studio LLC  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است که با قیمت ۵ دلار در فروشگاه گوگل پلی برای کاربران عرضه میشود همچنین این بازی امتیاز فوق العاده ۴٫۴ از ۵ را توسط کاربران کسب کرده است بازی Infinite Flight Simulator از جامع ترین بازی های  شبیه ساز پرواز میباشد که از افراد مبتدی تا خلبانان حرفه ای به راحتی میتوانند کنترل هواپیما را به دست بگیرند و از پرواز لذت ببرند.

Infinite Flight Simulator

بازی اندروید Cooking Fever به فارسی   بازی اندروید  آشپزی ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، بادانلود بازی Cooking Fever برای اندروید در سبک بازی های  ارکید  که توسط استودیو بازی سازی Nordcurrent برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به  صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی Cooking Fever توسط کاربران امتیاز ۴٫۴ از ۵ داده شده است.

Cooking Fever

بازی Taxi Simulator 2018 یک بازی بسیار زیبا و با کیفیت در سبک بازی های ماشین سواری و شبیه سازی می باشد که در آن شما نقش یک راننده تاکسی را دارید که زندگی خود را با مسافر کشی می گذارند. شما باید به شخصیت بازی کمک کنید تا به جای جای شهر برود و مسافر کشی کند و کسانی که قصد رفت و آمد دارند را به مقصد خودشان برسانید. در Taxi Simulator 2018 شما رانندگی تاکسی واقعی را تجربه خواهید کرد و به طور کامل په به دنیای تاکسی و مسافر کشی خواهید گذاشت. بازی Taxi Simulator 2018 نیز مانند بازی Extreme Trucks Simulator  در سبک بازی های شبیه سازی می باشد که می تواند ساعت های متوالی شما را سر گرم خودش کند.

Taxi Simulator 2018

بازی اندروید My Singing Monsters به فارسی بازی اندروید هیولای خواننده من ، که آخرین نسخه آن را قرار داده ایم ، بادانلود بازی My Singing Monsters برای اندروید در سبک بازی های شبیه سازی  که توسط استودیو بازی سازی Big Blue Bubble  برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان در مارکت گوگل عرضه شده است و ما نسخه کامل آن را برای شما در گیم سیب قرار داده ایم. همچنین به بازی My Singing Monsters توسط کاربران امتیاز ۴٫۵  از ۵ داده شده است.

My Singing Monsters

بازی Army Battle Simulator یک بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی و اکشن می باشد که در آن شما باید ارتش خودتان را بسازید و سپس به جنگ با دشمنان بروید. در این بازی شما هم قابلیت بازی با هوش مصوغی بازی را خواهید داشت و هم امکان مبارزه با گیمر های آنلاین سراسر جهان را. در بازی Army Battle Simulator تانک و هواپیما های خودتان را انتخاب کنید و به آن ها آرایش نظامی بدهید و هر کسی را که سد راهتان شد از میان بر دارید تا ارتشی قدرتمند باشید و با جمع آوری امتیاز قدرت خود را به رخ دیگر گیمر ها بکشید.

Army Battle Simulator

بازی اندروید Big Hunter به فارسی بازی اندروید شکارچی بزرگ ، آخرین نسخه این گیم را قرار داده ایم ، دانلود بازی  Big Hunter برای اندروید ، که در سبک بازی های  شبیه سازی  که توسط استودیو بازی سازی KAKAROD INTERACTIVE برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. که به صورت رایگان  در پلی استور عرضه شده است . همچنین به بازی  توسط کاربران امتیاز فوق العاده ۴٫۵  از ۵ داده شده است.

Big Hunter

بازی اندروید Game Dev Story به فارسی بازی اندروید شبیه ساز استودیو بازیسازی ، که آخرین نسخه مود شده آن را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Game Dev Story برای اندروید در سبک شبیه سازی توسط شرکت بازی سازی Kairosoft Co.,Ltd برای گوشی و تبلت ها اندروید در دو ورژن رایگان و پولی (lite , donate) در سایت گوگل پلی منتشر شده است و ورژن پولی آن تا الان یک میلیون بار برای گوشی ها و تبلت ها اندروید فروخته شده است و ما نیز نسخه پولی Game Dev Story را به صورت رایگان با لینک مستقیم برای شما قرار داده ایم اصل این بازی از یک بازی خاطره انگیز که در سال ۱۹۹۷ برای کامپیوتر تولید شده بود.

بازی اندروید Farmdale به فارسی بازی اندروید مزرعه داری ، آخرین نسخه آفلاین این بازی مزرعه داری را قرار داده ایم ، با دانلود بازی Farmdale برای اندروید ، چند دوست کشاورز در یک سرزمین زیبا زندگی می کنند ، این سرزمین بسیار زیباست ، این روزها بازی های مزرعه داری اندروید بسیار کمیاب شده اند ولی ما امروز برای شما این بازی مزرعه داری آفلاین را قرار داده ایم ، شما باید به کشت و کار بپردازید و از حیوانات مراقبت کنید و به همسایه های خود کمک کنید.

بازی اندروید Farmdale

بازی The Tiger یک بازی بسیار جالب و جدید از سری بازی های شبیه سازی می باشد که در آن زندگی یک ببر شبیه سازی شده است. شما باید در ابتدا یک ببر را برای خود انتخاب کنید و سپس به رقابت و شکار بپردازید. این رقابت ها به صورت آنلاین با دیگر گیمر های سراسر دنیا انجام می پذیرد که هر کس مهارت بالای خود را در شکار کردن به نمایش می گذارد و شما نیز باید مهارت های بالایی داشته باشید تا بتوانید در میان دیگر ببر های جنگل و همچنین دیگر حیوانات خطرناکی که در آن زندگی می کنند دوام آورده و روز به روز قدرتمند تر شوید.

The Tiger

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res