ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی دخترانه,بازی دخترانه باربی,بازی دخترانه جدید,بازی دخترانه اندروید,بازی دخترانه ارایشگری,بازی دخترانه رایگان,بازی دخترانه لباس,بازی های جدید دخترانه,بازی های جدید ۲۰۱۴

Ice Queen Eye Make Up آرایش چشم السا ملکه یخی که در سبک دخترانه برای شما عزیزان دوستدار آریا گیم قرار داده شده است.در این بازی السا ملکه یخی شما باید چشم السا را آرایش کنید. ملکه السا می خواهد در مسابقه آرایش چشم زیبا شرکت کند اگر چه او خودش ملکه زیبایی ها است . اما، او می خواهد برای پیروزی در رقابت با زیبایی های اصلی و رقابت سالم داشته باشد. شما باید برای کمک به او ، استاد آرایش چشم شگفت انگیز ترین باشید.قبل از وارد شدن به بخش آرایش چشم، اول، باید صورت السا را با صابون شسته و دو نوع ماسک برای تمیز کردن صورتش استفاده کنید ودر مرحله بعد شروع به آرایش چشم و ابرو و سایه چشم او کنید .

Barbie And Ken Xmas Girs باربی و کن کریسمس بچه ها در این بازی که خیلی زیبا و جالب در سبک دخترانه است میتوانید به صورت آنلاین در کامپیوتر و موبایل خود بازی کنید در این بازی باربی و کن برای آماده شدن و رفتن به تعطیلات زمستانی به کمک شما نیاز دارند آنها در این بازی تزئینات جدید اضافه می کند و همراه کودک باربی و یا کن می توانید یک درخت شگفت انگیز اضافه کنیم

Minion Girls Wedding Party Games بازی جشن عروسی دختر مینیون بسیار جالب و سرگرم کننده در سبک دخترانه بوده و در موبایل و کامپیوتر خود به صورت آنلاین متوانید بازی کنید. این دو عروس و داماد تصمیم به ازدواج گرفته اند و مطمئنا شاد ترین عروسی روی زمین خواهد بود. چشم امید این عروس و داماد به شما برای طراحی لباس و یک مد زیبا خیره شده.

Elsa Drum Lesson Girls بازی درس طبل السا یک بازی زیبا و جذاب دخترانه است در این بازی ابتدا السا را آرایش میکنید و سپس به کلاس درس آموزش طبل می رود در یادگیری طبل به او کمک خواهید کرد پس از گذراندن دوره کلاس ها در آخر با درام یا طبل ها یک آهنگ برای حضار اجرا میکنید

Super Barbie Power Nails بازی طراحی ناخن جدید باربی در این بازی که سبک آرایشی به صورت آنلاین در کامپیوتر ، موبایل و تبلت توسط مرورگر فایکرفاکس و گوگل کروم و … قابل اجراست . باربی برای طراحی ناخن آماده است سوپر باربی قهرمان به یک آرایشگر ماهر برای شروع کار نیاز دارد که ناخن های های او را کوتاه کند سپس کار طراحی ناخن را آغاز کنید امیدوارم از این بازی که برای شما در سایت آریا گیم قرار داده شده است لذت ببرید.

Fashion Nail Salon بازی مدل سالن آرایش ناخن ۲ که در سبک دخترانه و آرایشی بسیار زیبا و جذاب بوده به صورت آنلاین اجرا می شود و در کامپیوتر ، موبایل و تبلت اجرا می شود در این بازی یک هنرمند مشهور با احساس و بهترین طراحی ناخن وجود دارد برای هر ناخن رنگ های زیبای زیادی وجود دارد به زیباترین شکل کار طراحی ناخن را انجام دهید

Ariana Grande Real Makeup بازی آرایش آریانا گراند یک بازی زیبای آرایشی بوده که این بازی آنلاین به صورت آنلاین در کامپیوتر ، موبایل ، تبلت اجرا می شود و نیاز به آخرین نسخه فلش پلیر دارد که برای شما قرار داده شده داستان این بازی از این قرار است که آریانا گراند، خواننده بسیار معروف و با استعداد، یک کنسرت بزرگ امشب در مقابل تمام طرفداران  دارد و نیاز به یک آرایش حرفه ای دارد آیا شما آماده هستید که توانایی آرایش خود را به او نشان دهید.

Baby Barbie Goes Disneyland بازی باربی به می رود دیزنی لند در سبک دخترانه که بسیار پر طرفدار بوده و به صورت آنلاین میتوانید در مرورگر کامپیوتر ، موبایل و تبلت خود اجرا نمایید دیزنی لند یکی از مناطق بزرگ ، سرگم کننده و تفریحی می باشد یک مکان مورد علاقه از شخصیت های بزرگ این شرکت مثل میکی موس ، اردک دونالد بهترین گزینه برای این کار پوشیدن لباس زیبا و مناسب است.

Tom And Angela Pony Care بازی تام و آنجلا مراقبت از پونی در سبک دخترانه بوده که در کامپیوتر ، موبایل و تبلت می توانید به صورت آنلاین اجرا نمایید تام درباره دستورالعمل قانون بیمه خاص حیواناب مثل پانی صحبت کرده است او درباره این قوانین مطمئن است اکنون تا و آنجلا نیاز دارند که از پونی مراقبت کنند آنجلا به کلاس آموزش آنلاین نگهداری اسب رفته برای یادگیری چگونگی شستشوی است که حتما پانی از این کار لذ می برد.

Baby Barbie Pinata Designer بازی باربی پینیاتا طراح در سبک دخترانه و باربی بی نظیر بوده و به صورت آنلاین در مرورگر خود می توانید آن را اجرا نمایید ، باربی کوچولو یک طراح برای جشن تولدش دعوت کرده که ایده هایی برای طراحی جشن تولدش دارد رنگ هایی که برای فروزن ، اولاف و اتاق انتخاب کرده قابل ستایش است استفاده از بادکنک روزنامه و قفسه ها برای ادامه طراحی قابل ستایش و توجه است ادامه  ماجرا را در بازی مشاهده نمایید.

Elsa New Hairstyle بازی السا مدل موهای جدید که در سبک دخترانه می باشد و میتوانید به صورات آنلاین در موبایل ، تبلت و کامپیوتر اجرا نمایید.

Pou Girl Hair Salon بازی پو مدل موی که در سبک دخترانه بوده و بسیار زیبا و جذاب است را می توانید به صورت آنلاین اجرا نمایید ایجاد یک محیط شاد و سرگم کننده مسلما برای کسب کار یک آرایشگر تاثیر گذار خواهد بود و برای مشتری ها راضی کننده می شود در این بازی اگر می خواهید هنر آرایشگری خود را به مردم نشان دهید به بهترین شکل مو های پو را کوتاه کنید و حالت دهید.

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res