ثبت نام

قوانین و مقررات را خوانده و قبول دارم.

درخواست دهید

در صورتی که بازی آنلاین و اندرویدی در نظر دارید که در سایت وجود ندارد از اینجا درخواست دهید که برای شما قرار داده شود (هیچ فیلد اجباری نیست)

بازی دخترانه,بازی دخترانه باربی,بازی دخترانه جدید,بازی دخترانه اندروید,بازی دخترانه ارایشگری,بازی دخترانه رایگان,بازی دخترانه لباس,بازی های جدید دخترانه,بازی های جدید ۲۰۱۴

Age Of War بازی عصر جنگ ۲ یکی از زیبا ترین بازی های سبک استراتژیک از سری بازی های آنلاین می باشد که امروز برای شما دوستداران گیم سیب آماده شده است داستان این بازی به این شیوه است که از دوران باستان(عصر حجر) که مردم با سنگ و از این قبیل وسایل برای جنگ استفاده می کردند شروع می شود.

Baby Barbie Fashion Addict در این بازی باربی کوچولو لباس و مد را دوست دارد ،او نیز چیزهای جدید را دوست دارد.اضافه کردن دختر بچه های زیبا در این لباس تا بازی جدید بسیار سرگرم کننده است. برخی از لباس های مختلف برای او را انتخاب کنید. شما همچنین کفش خنک و لوازم جانبی شیک برای مطابقت با هر لباس داشته باشد. سعی کنید همه آنها را انتخاب کنید که چه دوست دارد.

Rapunzel Real Dentist یک بازی پزشکی و فوق العاده زیبا فلش است که در تمام مرورگر ها به صورت آنلاین بر روی موبایل و کامپیوتر اجرا می شود حتی شاهزاده خانم بلوند زیبا نمیتواند به دور از حفره و او را به رفتن سریع به دندانپزشک است.راپونزل از درد دندان در دفتر خود و سعی می کند به رفع مشکل خود بپردازد.ابزار خود را برای دیدن جایی که حفره است انتخاب کنید، آرام کردن بیمار هنگامی که او به احساس خوبی ندارد به روند درمان کمک می کند.

Pou Wedding Party به فارسی مهمانی ازدواج پو یک بازی در سبکی جدید از سری بازی های پو می باشد در این بازی پوها Pous عاشق یکدیگر شده اند و آنها امروز جشن ازدواج را برگزار خواهند کرد. سبک شخصی خود را برای این مناسبت خاص،به آنها نگاه کنید و برای پیدا کردن لباس مناسب برای هر دو آنها کمک کنید شما می توانید مدل مو جدید را انتخاب کنید و اضافه کردن برخی از لوازم جانبی فانتزی. خوش بگذره!

Baby Hazel Learn Animals یک بازی کودکانه پرطرفدار هازل که محیط فوق العاده گرافیکی و زیبایی دارد و در کامپوتر و موبایل به صورت آنلاین قابل اجراست در این بازی زمان مناسب برای کودک هازل و دوستان بخصوص پرندگان و حیوانات برای یادگیری است! معلم خود فعالیت های مختلف، تکالیف و بازی برنامه ریزی کرده اند. بیایید پیوستن به بچه ها به آنها کمک کنید در تکمیل تکالیف و فعالیت های مختلف مربوط به حیوانات خانگی، وحشی و مزرعه.

Lunchbox Sandwich Cooking یک بازی آشپزی که طرفداران خودش را در بین جونان دارد شروع این بازی جدید پخت و پز و یاد بگیرند که چگونه به یک ساندویچ ظرف غذا آماده کنند. به سوپر مارکت برو و تمام مواد تشکیل دهنده را خریداری کن. هنگامی که شما همه چیز مورد شما نیاز خریدداری کردید به سمت آشپزخانه حرکت کنید و قطع مواد تشکیل دهنده در برش های نازک.ساندویچ بسیار آسان است. آماده کردن یک لرزش میوه سالم و محل همه چیز را در جعبه نهار قرار دهید!

Ice Babies Elsa Games بازی جدید و جذاب نوزادان یخی اسا و باربی در سبک کودکانه که با استفاده از مهارت های نگهداری از کودکان خود در این بازی جدید. کودک و نوزاد السا در انتظار شما هستند. این دو دختر کاملا شایان ستایش و شما زمان زیادی را با آنها داشته باشید. با آنها بازی کنید و برخی از لباس های جدید فانتزی برای آنها انتخاب کنید.

My Little Pony Winter Fashion در این بازی سبک طراحی لباس زمستان است در اینجا و اسبان نیاز به برخی از لباس های جدید برای گرم نگه داشتن دارند. نگاهی به دیگران به نوبت و انتخاب برخی از ژاکت های بافتنی، روسری و دستکش برای همه آنها نیست. شما همچنین می توانید برخی از کفش زیبا را اضافه کنید و سبک مو خود را افزایش دهید

Disgust Real Haircuts بازی انزجار از مدل موهای قدیمی خود را خسته شده است و او احساس می کند آن زمان برای یکی از جدید! می توانید آرایشگر او باشید؟ شما فقط باید خلاق، انزجار واقعا به شما اعتماد دارد. موهای خود را، آن را مجعد و یا راست. شما حتی می توانید به رشد موی آن کمک کنید اگر شما آن را دوست دارید. از آن لذت ببرید با موهای انزجار و مطمئن شوید که او خوب به نظر می رسد در پایان.

Mission Antarctica بازی معمایی کمک به یکی از این موجودات دوست داشتنی اشرف مخلوقات با قبل شگفت انگیز و نشان دادن مهارت خود. برش، رنگ و یا رشد مو، پس از لوازم جانبی زیبا اضافه کنید و انتخاب کردن لباس شگفت انگیز را به پایان برساند قبل.

Elsa Saves Anna در این بازی دخترانه السا برخی از مردان بد آنا را ربوده و السا خیلی ناراحت بود. او در نهایت به جایی که آنها آنا را زندانی کرده اند رسید.او می خواهد سریع به او کمک کنید تا آزاد شود. شما باید تمام ابزار شما به منظور انجام این کار نیاز دارند. استفاده از آنها و السا و آنا خانه با خیال راحت به شما بازگشت به لطف خواهد کرد!

Super Barbie Brain Doctor بازی فوق العاده باربی ، احساس سرگیجه به تازگی، ممکن است چیزی اشتباه با مغز او وجود دارد! او در این بازی جدید اضافه می شود و دکتر شخصی او. شما باید برای انجام عمل جراحی به باربی و دوباره. نگران نباشید اگر شما نمی دانید که چه باید بکنید. فقط به دنبال دستورالعمل، کامل تمام مراحل و سوپر باربی احساس در پایان بسیار بهتر خواهد

درخواست دهیداز شیر مرغ تا جون آدمیزاد
بازی آنلاین
یک نفره دو نفره
دانلود سنتر
اندروید کامپیوتر
محبـــــوبترین بازی اندروید بر اساس امتیازات کاربران
res